Sebedražský erbSebedražie - vitajte na oficiálnych stránkach obce

 Prijatie čestných darcov krvi 
Lívia Svítková | 28. január 2017
Prijatie čestných darcov krvi
Blíži sa koniec roka a v našej obci ZPOZ v spolupráci s OcÚ Sebedražie, pripravili posedenie pre bezplatných darcov krvi. Pán starosta, Ing. Peter Juríček vo svojom príhovore vyjadril poďakovanie.
Prijatie čestných darcov krvi
Poďakovať treba, pretože rovnako dôležitý ako darovaná krv, je príklad, ktorým je vaše darcovstvo pre ostatných. Pretože každý pozitívny čin upevňuje v ostatných pocit, že dobro tu ešte stále je, len sa treba obzrieť okolo seba... že láska k človeku tu ešte stále je, len v ňu treba stále veriť a hľadať ju v sebe i v ostatných.
Prijatie čestných darcov krvi
Vážení darcovia krvi, vy ste tými, ktorí všetky papierové idey napĺňajú konkrétnymi činmi. Poďakovanie patrí: p. Milanovi Blaháčovi, ktorý daroval krv 108x, p. Jánovi Brindzovi 92x, p. Ladislavovi Gatialovi 101x, p. Antonovi Málikovi 108x, p. Dušanovi Šimkovičovi 98x a rekordmanovi p. Štefanovi Zuskinovi, ktorý do dnes daroval krv 153-krát.
Prijatie čestných darcov krvi
Všetci darcovia sa podpísali do pamätnej knihy a prijali z rúk starostu pamätný list a kvetinový dar.
Prijatie čestných darcov krvi
Želáme Vám v mene celej našej obce veľa síl, veľa zdravia k tomu, aby ste mohli napĺňať všetky svoje plány a nachádzali stále viac mladých nasledovníkov, ktorí budú spolu s vami, robiť tento svet lepším! Nech je vám len dobrom a láskou odplatené všetko, čo ste urobili pre ľudí okolo seba a čo ešte určite urobíte.

Fotogaléria


Návrat na úvodnú stránku


Úvod | Hlavná stránka        O našej obci | Obecný úrad | Samospráva | Život v obci | Užitočné info